2021 Youth Winter Soccer League Schedule

12-Dec
 8:00 (Field A): Lapeyrouse/Kennedy vs Breaux
 8:00 (Field B): Ancelet/Francis vs Plaisance
 9:00 (Field A): Malagerie vs Talley
 9:00 (Field B): Batiste/Dalfrey vs Baudoin
10:00 (Field A): Ritch vs Lalande
10:00 (Field B): Dupre vs Benoit
11:00: Woodall vs Soley
12:00: Faul vs Carrasco/Starling
 1:00: Savoie/Romero vs Odom
 2:00: Carriere (Girls) vs Berard
 3:00: Lopez vs Carriere (Boys)
 4:00: Frisco vs LaPoint
 5:00: Andrade/DeRouen vs Richard

19-Dec
 8:00 (Field A): Talley vs Batiste/Dalfrey
 8:00 (Field B): Baudoin vs Malagerie
 9:00 (Field A): Lalande vs Dupre
 9:00 (Field B): Benoit vs Ritch
10:00 (Field A): Plaisance vs Lapeyrouse/Kennedy
10:00 (Field B): Breaux vs Ancelet/Francis
11:00: Soley vs Faul
12:00: Carrasco/Starling vs Woodall
 1:00: Berard vs Savoie/Romero
 2:00: Odom vs Carriere (Girls)
 3:00: Carriere (Boys) vs Andrade/DeRouen
 4:00: LaPoint vs Richard
 5:00: Lopez vs Frisco

9-Jan
 8:00 (Field A): Dupre vs Ritch
 8:00 (Field B): Benoit vs Lalande
 9:00 (Field A): Ancelet/Francis vs Lapeyrouse/Kennedy
 9:00 (Field B): Plaisance vs Breaux
10:00 (Field A): Talley vs Baudoin
10:00 (Field B): Malagerie vs Batiste/Dalfrey
11:00: Soley vs Carrasco/Starling
12:00: Woodall vs Faul
 1:00: Odom vs Berard
 2:00: Savoie/Romero vs Carriere (Girls)
 3:00: Carriere (Boys) vs Frisco
 4:00: Andrade/DeRouen vs LaPoint
 5:00: Richard vs Lopez
16-Jan
 8:00 (Field A): Breaux vs Lapeyrouse/Kennedy
 8:00 (Field B): Plaisance vs Ancelet/Francis
 9:00 (Field A): Talley vs Malagerie
 9:00 (Field B): Baudoin vs Batiste/Dalfrey
10:00 (Field A): Benoit vs Dupre
10:00 (Field B): Lalande vs Ritch
11:00: Carrasco/Starling vs Faul
12:00: Soley vs Woodall
 1:00: Odom vs Savoie/Romero
 2:00: Berard vs Carriere (Girls)
 3:00: Carriere (Boys) vs Richard
 4:00: Frisco vs Andrade/DeRouen
 5:00: Lopez vs LaPoint

23-Jan
 8:00 (Field A): Malagerie vs Baudoin 
 8:00 (Field B): Batiste/Dalfrey vs Talley 
 9:00 (Field A): Dupre vs Lalande 
 9:00 (Field B): Ritch vs Benoit 
10:00 (Field A): Ancelet/Francis vs Breaux 
10:00 (Field B): Lapeyrouse/Kennedy vs Plaisance 
11:00: Faul vs Soley 
12:00: Woodall vs Carrasco/Starling 
 1:00: Savoie/Romero vs Berard 
 2:00: Carriere (Girls) vs Odom 
 3:00: LaPoint vs Carriere (Boys) 
 4:00: Richard vs Frisco 
 5:00: Andrade/DeRouen vs Lopez

6-Feb
 8:00 (Field A): Ritch vs Dupre 
 8:00 (Field B): Lalande vs Benoit 
 9:00 (Field A): Baudoin vs Talley 
 9:00 (Field B): Batiste/Dalfrey vs Malagerie 
10:00 (Field A): Lapeyrouse/Kennedy vs Ancelet/Francis 
10:00 (Field B): Breaux vs Plaisance 
11:00: Carrasco/Starling vs Soley 
12:00: Faul vs Woodall 
 1:00: Berard vs Odom 
 2:00: Carriere (Girls) vs Savoie/Romero 
 3:00: Carriere (Boys) vs Lopez 
 4:00: Richard vs Andrade/DeRouen 
 5:00: LaPoint vs Frisco